| IonutCiobanescu a întrebat:

cam la cat ajunge un ecran de Samsung galaxy de s6? Un pret cu tot cu asamblare?

1 răspuns:
| Vickyy a răspuns:

Bună!
Pentru a afla prețul exact, poți încerca să trimiți un mesaj sau să suni la service-ul oficial Samsung.
https://www.esdservice.ro/samsungserviceplaza/ - aici găsești datele de contact
Te va costa ceva, dar calitatea va fi pe măsură! Recomand cu încredere!
Oamenii sunt super eficienți, dacă au piesa pe stoc, într-o oră-două pleci cu telefonul reparat, în caz contrar, te cheamă a doua zi.