| Dăăqueen008 a întrebat:

Funda!
Cam la ce pret ar ajunge un Samsung Galaxy S2 PLUS de Black Friday anul acesta?

Răspuns Câştigător
| Stephan142 a răspuns:

Probabil 600-700 de lei.L-am vazut intr-un magazin si era 740 de lei....depinde si ce noroc aihappy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am sa te anunt cand voi fi patron la un magazin care aplica reduceri de Black Friday.De unde crezi ca stim noi? Reclama e una iar ce vezi in magazin este alta.Inca nu ti-ai dat seama pana acum?

| Dăăqueen008 explică (pentru darrio2007):

Si daca n-ai habar, de ce ti-ai obosit tu manutele pentru a-mi scrie acest lucru?happy Am zis "cam cat", deci daca nu stii sa interpretezi o intrebare, stai in banca ta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Dăăqueen008):

Eu ti-am spus realitatea.Nu poti sti preturile de Black Friday pana nu ajungi acolo la magazinul respectiv.Mergi de Vinerea Neagra si convinge-te singur(a).Hai, pa!

| Dăăqueen008 explică (pentru darrio2007):

Sa fii sanatosrolling on the floor

| darrio2007 a răspuns (pentru Dăăqueen008):

Si tu.