| LION007 a întrebat:

Care credeti ca e mai bun: Samsug galaxy S2 plus sau Samsung galaxy S3 mini? Eu as merge pe S2 plus. Fundaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| dulshee a răspuns:

Eu zic ca Samsung galaxy S2 plus.e mult mai bun ca S3 mini. stiu cum e S2 plus are un prieten si ii merge foarte bine. funda?:*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S2 plus.

| Seby1994 a răspuns:

Samsung galaxy S2 plus este mai puternic(CPU dual core 1. 2Ghz) camera spate 8mpx, filmare 1080p(full HD) camera secundara 2mp, sistem de operare android jelly beam 4.12, radio cu rds, si multe altele.a plus ca are un ecran super amoled de 4.2 inch fata de S3 mini care are ecran Super amoled de 4.2" si camera de 5mp. deci S2 plus! Funda? big grin

| drujban12345 a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini e un smartphone mai nou lansat in octombrie 2012 deci are ceva in plus si mi se pare mai misto pentru ca e Samsung galaxy s3 doar ca e mai mic funda

| ChristinaBreezy a răspuns:

Eu as alege S3 mini.

| YooOanna a răspuns:

Eu zic ca e mai bun Samsung s2 plus!

| Rgf_Florian_1994 a răspuns:

S2 plus..este intre S 3 si S 3 mini..asa ca e mai bun S 2 plus happy