| FuturePlayerFootball a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun telefon dintre: HTC One M8, Iphone 5S, Samsung Galaxy S5, LG G3, Sony Xperia Z2? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Fiecarea telefon vine cu ceva in plus si cu ceva in minus fata de celelalte.
Eu zic ca HTC-ul este nu neaparat cel mai bun ( ca performanta este ~egal cu celelalte) dar este cel mai elegant si cel mai calitativ.
Este construit din aluminiu si iti da o senzatie foarte placuta si de calitate cand il ti in mana, sunetul boomsound este extraordinar
Tu trebuie sa te gandesti de ce ai nevoie...
Daca vrei sa faci poze foarte bune recomandarea mea este xperia z2
Daca vrei un ecran cu o rezolutie mare si care ofera culori foarte frumoase si naturale atunci LG g3 este algearea potrivita
Daca ai nevoie si stii ca vei folosi cititorul de amprente si toate acele features( air gesture, sensor puls) atunci galaxy s5 este cel mai potrivit

3 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Iphone 5S, cel mai elegant happy

| Georgemy2 a răspuns:

Eu zic Galaxy S5

| DarkBoy77 a răspuns:

Eu zic ca LG G3 e mai bun...