| MessiMessiMuzaffer a întrebat:

Care este codul de deblocare ca sa decodez Vodafone 845 in toate retelele?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să obţi un cod de deblocare GRATUIT.

Pentru decodare trebuie să mergi la Vodafone, deoarece bănuiesc că de acolo ai cumpărat telefonul :
* dacă l-ai plătit la preţ întreg ( deci, dacă nu l-ai luat la "ofertă" cu vreun abonament ), atunci îl decodează GRATUIT ( să duci factura + telefonul + actul de identitate ).
* dacă l-ai cumpărat la "ofertă", atunci va trebui să plăteşti o taxă de decodare.

Toate cele bune.

| COOLboY a răspuns:

Daca vrei sa-ti decodezi telefonul trebuie sa te duci la un sediu Vodafone si sa-l deblochezi. Te va costa 20 lei!

| victor11 a răspuns:

Jecmăneală cu decodarea asta