| mircea22 a întrebat:

Salutare tuturor. Am primit actualizarea la MIUI 13 pe Xiaomi redmi note 10 s și din greșeală am șterso. Cum sa fac sa recuperez actualizarea?

2 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Cauti in meniu unde sunt actualizarile si ceri "cauta actualizari". Daca este stearsa cum zici, se va reactualiza din nou.

| literallythesamebruh a răspuns:

Cauți în setări aplicație "actualizator" sau ceva cu actualizare sistem și îi ștergi datele. După verifici din nou și vei vedea că update-ul va reveni.