| Zuzumilk26 a întrebat:

Care telefon este mai bun: Iphone 7 sau Samsung galaxy a9?

Răspuns Câştigător
| Lazar_Ana_Maria_1981 a răspuns:

Eu sunt fan Samsung,
ca o comparare Samsung are + pentru camera fata spate, gb, rezolutie, baterie, pret, ram, a9 e mai recent, se poate atasa un card de memorie etc...Categoric Samsung

2 răspunsuri:
| Preotul500 a răspuns:

Depinde ce telefoane ai avut in trecut. Totusi, recomand un Iphone 7, mult mai rezistent, cu toate ca valoreaza mai mult, merita.

| ClimateZone a răspuns (pentru Lazar_Ana_Maria_1981):

Si cu toate astea, ruleaza pe un sistem de operare suprafortat si retardat. Ce spui de asta? Sunt cam inutile specificatiile tale daca sistemul de operare SUCKS! Cand ii raspunzi unui om, nu mai spune ca esti FAN SAMSUNG. Raspunde-i strict pe ce cere.