| Andra232001 a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar Samsung Galaxy s4, Samsung Galaxy s5 sau Iphone 4s?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2493%2C1101kbow4os%2C1965

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

4s il scoatem din prima din ecuatie. Pret exagerat de mare, performante extrem de mici la ce pret are. Acum tinand cont ca sunt 2 ani de cand galaxy s4 a fost lansat, inca mai are performantele necesare pentru a rula toate aplicatiile si jocurile pe care i le dai in urmatorii 3 ani. Camera foto comparativ cu cea dupa s5 este aproape la fel de performanta. Recomandarea mea este sa iti achizitionezi un s4.

| RaduTN a răspuns:

Samsung Galaxy S5!
Este cel mai performant si cel mai mare.

| tewutu a răspuns:

Nu sunt din aceiasi generatie nu le poti compara plus ca diferenta de pret dintre ele este uriase. Eu zic sa cumperi un telefon mai recent ca apartitie pe piata adica S5