| kobrabos a întrebat:

care telefon este mai bun Samsung Rugby Smart I847sau Samsung galaxy xcover?

4 răspunsuri:
| Asmi_Sami_1993 a răspuns:

Eu cred ca Samsung rugby smart 1847! dar daca cauti un telefon mai bun, nu iti recomand Samsung, nu stiu care este diferenta dar ma rog, uite eu spun ca IPhone 4 sau 3 gs sau 4s depinde daca te incadrezi in bani pe care ii ai happy sper ca te-am ajutat! Funda happy

| MusicFan_6770 a răspuns (pentru Asmi_Sami_1993):

WOW! Mai bine isi ia un Samsung galaxy s2! ii si mai bun si mai ieftin!
iPhone-u ii numa de fite.

| kobrabos explică:

Dau fundita!

| ticannnetz a răspuns:

Nu e mare diferenta dar totusi eu as alege xcover fiind ca ii rezistent la apa si praf.