| FloreaAdrian a întrebat:

Caut un telefon mobil care sa coste maxim 1200 lei (la liber) si sa fie de ultima generatie! Ce telefoane imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| XtiGrEx3S a răspuns:

Salutare iti recomand LG OPTIMUS L9 eu ma impac foarte bine cu el sper ca o sa iti placa si tie il poti comanda de pe www.emag.ro sper ca te-am ajutat, funda :D?

2 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Allview p5 quad sau Allview v1 viper sunt de ultima generatie si foarte performante dar am uitat mai este si Allview p6 quad

| dekamari13 a răspuns:

Salut, eu mi-am cumparat un LG optimus l9 de la germanos acum doua luni merge perfect din pacate abonamentul e prea mare si vreau sa-l vand el face 1100 dar il vand k 800 ron e impecabil husa stil book cromat piele cutie garantie plus toate accesorile daca t intereseaza contacteaza-ma, o seara linistita mari_pustiu@yahoo.com