| Cristian7991 a întrebat:

ce credeti este mult 250 lei pentru un Sony Ericsson Xperia Miro fara accesorii.

Răspuns Câştigător
| AlexDu a răspuns:

Daca e in stare buna, merita sa il iei fara accesorii, oricum, cu 50 de lei gasesti incarcator si casti second pe net. big grin

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sincer să fiu e destul de mult.

| Cristina27061999 a răspuns:

E un pret chiar bun
poti cumpara separat incarcatorul, castile, usb-ul

| DarkShina5566 a răspuns:

Eu nu as cumpara un telefon fara accesorii, e posibil sa se gaseasca greu.

| TeaUzumaki a răspuns:

E un pret bun raportat la performantele lui.Ti-as recomanda sa il cumperi doar daca arata bine! Iar accesoriile le poti gasi pe toate site-urile de gadget-uri.

| AntoniaLove1234 a răspuns:

Da,e un pret bun! funda?