Întrebare recomandată | frank2002 a întrebat:

Ce folii de ecran imi recomandati? Adica de la ce firma. Daca puteti puneti si linkulwinking

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un magazin Vodafone, Orange si ceri folie de protectie pentru-si arati telefonul.
Nu cred ca este folie pentru modelul asta, dar cumperi una universala apoi o tai.
Si eu am cautat folie dar nu era pentru modelul meu.Si am cumparat una universala apoi am taiato.Nu sta tare bine dar nu ma deranjeaza, ecranul este intact.10 lei am dat pe ea.

2 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Pentru telefon? Depinde de model.Dar toate sunt bune.

| frank2002 explică (pentru NevastuicAaA):

Pentru un Samsung s5600 care sa fie ieftine

| NevastuicAaA a răspuns (pentru frank2002):

Cel mai bine este sa mergi la un magazin Vodafone, Orange si ceri folie de protectie pentru-si arati telefonul.
Nu cred ca este folie pentru modelul asta, dar cumperi una universala apoi o tai.
Si eu am cautat folie dar nu era pentru modelul meu.Si am cumparat una universala apoi am taiato.Nu sta tare bine dar nu ma deranjeaza, ecranul este intact.10 lei am dat pe ea.