| Iunix a întrebat:

Ce părere aveți despre acest telefon, e bun? http://www.emag.ro/......DJ7GQBBBM/

Încă o întrebare, produsele de pe eMAG sunt la mâna a doua? ( telefonul din link-ul de mai sus e la mâna a doua? )

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Daca te referi la resigilate intr-un is la mana a doua adică la eMAG poți trimite un produs înapoi dupa 30 de zile cam asta ii resigilat produs retrimis la magazin din anumite motive

Telefonul ok dar vechi singura chestie interesanta la el este ca are doua ecrane

Răspuns utilizator avertizat
| YumiSukinanda a răspuns:

Nu ştiu dacă e bun. Uită-te la specificaţii şi compară-l cu altele de acelaşi preţ, şi ai grijă happy. Şi nu, produsele de la eMAG nu sunt la mâna a doua.