| Motroc_Gabriel_1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview a5 duo?
Daca stiti alte telefoane bune pana in 400 lei lasati un link in raspuns...nu vreau telefoane second-hand.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Cosmin1993Ionut a răspuns:

Eu am A5 si functioneaza acceptabil dar din cauza memorie RAM de 512 merge destul de greu cand am deschis multe aplicatii sau cand e vorba de jocuri mari.
Sfatul meu este sa cauti un telefon care are macar 1 Gb de RAM.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| M4riusT a răspuns:

Mai pune ceva bani peste 400 si ia-ti un Nokia Lumia 520. Pret 470 la Emag. Bafta