| emipenet a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele Allview?
Sunt bune? calitativ ma refer
imi puteti recomanda unul pana in 300 lei?
( poate sa fie si second hand, nu prea imi pasa )

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Singurul pana in 300 ar fi un P6 lite http://l.profitshare.ro/l/3786394 Telefoanele sunt bune, si asta e bun, dar incearca sa tragi la un P8 lite mai bine, daca vrei Allview.

| Iunix a răspuns:

În general la capitolul calitate sunt printre sau cele mai proaste telefoane.

| emipenet explică (pentru Iunix):

Cum adica?

| Iunix a răspuns (pentru emipenet):

Adică multe vin cu defecte din fabrică. După o perioadă mai lungă de folisire în continuu se încing destul de tare.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Nu prea sunt... La 300 de lei mai bine iei un Samsung, asta daca vrei sa il ai macar un an.

| AdreAdre a răspuns:

Folosesc Allview de 3 ani ( Allview A5 Easy si acum am A5 Ready). Sunt bune. Dar daca vrei telefon acum, recomanda cesta, are reducere de de 700 lei de la 1000 lei la 300 lei si e foarte bun https://altex.ro/......-4g-silver

| georgianasiiulia a răspuns:

Telefoanele sunt de stul de bune au si design frumos, bateia te tine ok, ecranul este prea resistent si eu iti recomand ''Allview Viper 2''. Cel mai smecher la ele este ca daca ti se trica telul ii suni le dai adresa si vine curierul la usa dar trebuie sa fie in garantie, curierul il trimit pe bani lor. Sper ca te-am ajutat!