| Iustinian_Ciornei_2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele nextBit Robin si Comet. https://www.nextbit.com/products/robin?variant=869924544 5 Acest site este unul fantoma sau?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Telefonul e bun și are specificații foarte bune având 3 GB Ram, cameră bună, procesor bun. Însă, nu-ți recomand să-l iei de pe acest site. Indicat ar fi să-l cumperi de pe amazon sau site-uri serioase.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bu ce mult $ 399.00 dar este un site in engleza fa o comanda si vezi daca vine in Romania