| DoarSile a întrebat:

ce sa aleg dintre Samsung galaxy s3 si un Samsung galxy note 2? dau funda.

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Depinde ce vrei S3 e mai mic ca Note 2 din câte știu acum ce te intresează mai mult telefon sau aplicații

| anne0006 a răspuns:

Note 2

| SergoS a răspuns:

Sall, iti propun Samsung galaxy S3 are un coleg de ameu si e foarte super. Sau eu am ALCATEL One touch 991 SMART si ala e foarte bun dar dintre cele doua iti propun Samsung galaxy S3

| SpYoNu a răspuns:

I-ai Samsung galaxy note 2 pentru ca am si eu si e cel mai tare! Ai incredere