| blablabla2000 a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung galaxy s2 plus i9105 si Allview Dual-Sim P5 Qmax.
Ambele imi plac doar ca s2 are 4.3" iar Allview 5.3"
Clar as alege Allview dar nu stiu daca face fata... la eran asa mare. S2 are 8 gb memorie mai mult la Allview si camera mai buna dar ecranul ma pune la rascruce.
Va rog dati-mi niste pareri.
As vrea sa folosesc telefonul pentru jocuri aplicatii internet muzica chat...

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iei s2 deoarece Allview este un telefon ce nu te tine mult ma refer ca trebuie cel putin o data pe luna resoftat din cauza nr mare de aplicatii pe care il are si + cele pe care le bagi tu....este mult mai bun s2 are camera mai mare dispune de o placa video mai buna si iti permite mai multe aplicatii decat pe Allview are camera mai mare are 8gb memorie se misca bine pe net acum depinde ce te avantajeaza pe tine la bani dar eu spun ca s2 ar fi mult mai bun... funda?