| MiculFaraon a întrebat:

Ce sa imi cumpar dintre un Samsung Galaxy S3 simplu si un Galaxy S3 Neo aparut in 2014? Funda.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu e mare diferență. Ambele sunt la fel de bune din toate punctele de vedere... Poate S3 Neo e cu puțin mai bun la poze și are unele chesti pe care S3 nu le are (aplicati) dar în rest nu e o diferență așa mare.

Eu dacă aș fi în locul tău mi-aș lua S3 simplu.

| Jipa95 a răspuns:

Desigur ca S3 neo, deoarece are un upgrade mai mare la memoria ram ( cu 500mb mai mare ) iar procesorul si chip-ul grafic sunt ceva mai imbunatatite. In rest, este la fel fata de S3 normal.

Bft!