| FreshMint a întrebat:

Salut,TPU! Mai merita sa imi cumpar un Samsung Galaxy S III acum dupa ce au aparut Samsung Galaxy S IV si iPhone 5?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!

Am impresia ca majoritatea care ti-au raspuns pana acum sunt blonde shopaholice... Cum sa spui frate ca SIII e demodat? Ce, nu mai e "fashion"? Rade lumea de tine cand te vede cu ala? Ce logica de musca.
Normal ca mai merita! Sa stii ca desi a aparut S IV, S III tot are QuadCore si ecran de 4, 8", nu s-au micsorat de cand a aparut SIV! Si S4 este cu 700ron mai scump ca S3..Nu zic ca nu este mai bun, dar asta NU inseamna ca nu mai are voie omu' sa isi ia S3. Plus ca 700ron nu cred ca ii face din piatra seaca!

Succeswinking Sper ca te-am putut ajuta!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, vorbiti unii niste aiureli. am Iphone 5 64 gb din Anglia, este foarte bun nu are probleme, cum spun unii, ziceti-mi mie ce nu pot face eu pe acest iphone? iti recomand ori s IV ORI 5! 3-ul deja e demodat sincer. si nu mai are aceeasi atractie, bine inteles acum depinde si ce buzunar ai.

| R0co3 a răspuns:

Salut,
Da si Nu. Parerea mea e ca ar trebui sa mai strangi pentru un Galaxy s IV, cel mai bun telefon actual. Daca nu incearca un HTC Wildfire sau HTC Radar. Cum a spus si Zeppa03 poti incerca si Allview P5 Quad, este foarte performant
O noapte frumoasa,
Pa-Pa

| Zeppa03 a răspuns:

Nu, S III e un telefon cu multe defecte, iar la un buget chiar redus fata de cel pentru S3 iti recomand Allview P5 Quad. Provine dintr-o generatie mai noua de telefoane si e mult mai bun. Succes.

| Deea_Andreea_1998_ILZr a răspuns:

Se merita! Samsung Galaxy S III este un tell foarte bun si ii ff frumos... Samsung Galaxy S IV si iPhone5 nu-s asa bune din cate am auziuwinking

| RachelWth a răspuns:

Buna. Eu am un SII, dar sunt familiarizata si cu SIII, nu ca as vrea sa le fac eu reclama, dar sunt super-multumita de SII, androidul e mai bun la SIII. Din punctul meu de vedere, isi merita banii. SIV si iphone5 la preturile actuale sunt doar fite.

| irina124 a răspuns:

Zeppa03 are mare dreptate nu face greseala sa îl cumperi!