| ionucmarele a întrebat:

ce telefon android imi recomandati pana in 1.400 lei nou? Funda pentru cel mai bun rapsuns1

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S plus, sau mini

| RobertVali111 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 plus sau daca vrei ceva rezistent iti poti lua Samsung Galaxy XCover 2.

| CristiPalidu a răspuns:

Ultra Play este o comunitate cu totul la Ultra cand vine vorba de ultimele jocuri, gadgeturi si multe altele.
Ultra Play - Dam totul la Ultra

forum.ultraplay.biz

| elena999 a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini

| MambaNeagra a răspuns:

Salut pana in 1400 lei iti iei telefon bun ce iti recomand eu si ce am eu galaxy s advance, HTC aspire one s sau LG optimus L9.S advance costa in jur de 10 mil, LG la fel iar HTC este12 mil

| xxx8 a răspuns:

Allview p6 quadwinking