| DanielleThebest a întrebat:

Ce telefon imi puteti recomanda cu camer buna in fata si multa memorie?

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Un Samsung Galaxy Grand Neo Plus sau Samsung Galaxy S5.

Recomandarile mele.
Ambele au 1GB RAM si se misca excelent pe internet, in jocuri, au camera in fata si in spate.

| AliLina2 a răspuns:

Ceva la pret mai mic at fi Sony Xperia C3, Xperia T2 Ultra so T3. Xperia Z sunt mai scumpe..Galaxy s4 iarasi are camera buna in data(bineinteles, camera este provenita de la Sony..Sa nu uitam si de HTC Desire 816 so Allview X1 Soul Mini(are o camera foarte buna in fata, a reusit sa ma uimeasca aces camera frontala pentru in smartphone low-cost. Oricum, parerea mea este ca Sony Xperia are cele mai bune camere foto.
Deci daca as face in TOP, ar fi:
-Locul 1:Sony Xperia C3
-Locul 2:Allview X1 Soul Mini
-Locul 3:Galaxy S4
Numai bine!

| AliLina2 a răspuns:

Scuze pentru greselile de ortografie, nu am tastatura in romana si mai uit sa corectez cuvintele.

| RazvanXD21 a răspuns:

Un Samsung...ii poți Adaugă card de memorie si camera e foarte buna

| somerandomdude915 a răspuns:

IPhone 6
Samsung Galaxy s5
Samsung Galaxy s6
Astea-s mai scumpe (muult mai scumpe de cat urmatoarele)
Samsung Galaxy Alpha
Samsung Galaxy s4 de 32 de Gb
HTC One
Sau iar mai scumpe:
HTC One M8
Nokia Lumia 1020 (cea mai buna camera montata pe un smartphone şi nu e foarte scump)