| dbigiu84 a întrebat:

ce telefon imi recomandati intre suma 1200-1800 lei? Accept doar Android si telefoane smartphone si sa-mi spuneti un site de unde as putea lua telefonul ieftin si daca e de incredere.
Multumesc!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ia Pocophone http://bit.ly/2WqKjnU cu toata increderea. Ai telefonul decodata de retea, ai Snapdragon 845 care-ti bate Kirinul 970, ai 6 gb ram, ai tricamera, fast charging, baterie destula, nu-ti mai trebuie nimic. Te joci PUBG sau ce vrei tu, faci "mai orice" cu el. Daca tii la marca, intra Huawei, Xiaomi, Samung la performante. Dar poti include si altele. Totusi, Pocophone-ul ala are tot ce-ti trebuie. Utilizeaza voucherul VCUHU9KS pentru o reducere de 1% (nu se cumuleaza daca produsul e deja intr-o promotie sau reducere mai mare), ma ajuta pe mine si tu (poate) primesti o reducere. Zi fumoasa! Daca ai intrebari, da mesaj, e mai usor!