| MoiseIonutz a întrebat:

Cine imi poate spune cum pot face root la telefonul Vodafone smart 2! Dar fara recovery system! Cel mai bun raspuns FUNDA!

4 răspunsuri:
| teo812 a răspuns:

Cu programul SuperOneClick. Este ca si ODIN. Il download-ezi de pe site-ul lor oficial,este cu plata, dar, te descurci tu, si pur si simplu activezi modul DEBBUG si introduci telefonul cu cablul in pc\laptop, deschizi programul si dai click pe root. Treaba e simpla. Eu asa am procedat si a mers excelent. Nu stiu daca poti intampina probleme pe parcurs sau sa iti faci telefonul "varza". Documenteaza-te

| MoiseIonutz explică:

Nu gasesc unde e DEBBUG mode! Am intrat la aplicatii la development si era deja bifat USB debbuging! Asta e modu DEBBUG?

| MoiseIonutz explică:

Am incercat dar imi zicea ca lipseste nu stiu ce ADB si ma intreba daca vreau sa il insteleze fortat! Sa dau da sau nu?