| ioneldan a întrebat:

cu un telefon \Nokia lumia 520/ pot vedea filme gen fast & fourious avand 3 g si 8 gb interni si se poate vorbi prin voice video( si sa vad perosana si sa vorbesc si ea tot la fel)?
am pus aceasta intrebare ca sa vad daca merita sa achiztionez acest telefon. fudna!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai 3G, cu setarile facute, bineinteles ca poti telefona in 3G. Doar ca apelul costa, si mai bine folosesti aplicatii de net. Cat despre a viziona fime, normal ca poti, doar ai 8gg, iti vor incapea filme in format 480p. iNSA PENTRU STREAMING LIVE, NU CRED CA EXISTA SITE-URI DE MOBIL CARE SA ITI OFERE FILME MOACA.

Telefonul in sine, se merita cumparat. Adica, este un telefon ieftin, bun, care nu te va lasa la greu. Insa, lumea sigur te va lua la misto si-ti va spune ca e prost, doar prin simplul fapt ca eu "Androzi din diferite Galaxii"

1 răspuns:
| ReusxD a răspuns:

Da se poate, daca are retea 3gâG cu setari cu tot.