| MihailBusu a întrebat:

Cum activez optiunea vorbesti net primesti de la Vodafone? Am inteles ca trebuie sa treaca 2 saptamani ca sa se reactiveze au trecut 2 si si nu s-a reactivat. DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Inscrierea la promotie nu te costa nimic. La fel si folosirea internetului. Tariful pentru apeluri ramane cel normal, daca in optiune ai minute nelimitate in retea sau cateva mii poti sa suni si sa faci internet.

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Trimite sms cu textul DA la 2777 sau pune un prieten sa timita sms la 2777 cu nr. tau de tel ca sa primiti amandoi 2 mb/apel in loc de 1 mb. Bonusul se acorda prima data la 2 saptamani de la inscriere, apoi la fiecare 2 saptamani pentru apelurile din cele 2 saptamani anterioare. Recomand si optiune cu multe minute in retea sau nelimitate ca sa poti sa iti faci singur apeluri.

| MihailBusu explică (pentru mont):

Si nu imi ia din credit nu?

| mont a răspuns (pentru MihailBusu):

Inscrierea la promotie nu te costa nimic. La fel si folosirea internetului. Tariful pentru apeluri ramane cel normal, daca in optiune ai minute nelimitate in retea sau cateva mii poti sa suni si sa faci internet.