| MetalBoy10 a întrebat:

Cum pot face root la Samsung Galaxy Young GT-S6310, niste instructiuni si consecinte... happy Ms anticipat! happy

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sunt destule tutoriale pe net :
https://www.google.ro/#q=root+on+Samsung+Galaxy+Young+GT-S6310

Oricum, NU vă recomand dacă nu vă pricepeţi cât de cât!

Toate cele bune.

| RB26DETT a răspuns:

Towelroot!
Descarci de pe site-ul oficial, apesi pe simbolul lambda pentru a descarca programulwinking
Consecintele ar fi pierderea garantiei!
Pentru a fi root-ul complet instaleaza-ti supersu! Fara programul ala de geaba ai root ca nu poti folosi nici o aplicatie ce cere root! La fiecare aplicatie dai permis cand si daca iti cere permisiuneawinking

| AndyAndrey01 a răspuns:

Instaleazati towelroot intri si gata root. nu iti da reboot la telefon deloc