| AlexAndrei96 a întrebat:

Cum pot pastra husa telefonului curata? >-- http://imgur.com/coTeRaa asta este. Si pe spate are acelasi model cu spatiu pentru camera si difuzor si o crapatura sa fac husa mai mic pe mijloc. Cum o mentin curata? Ce sa pun pe ecran andti amprente si unde ma pot duce sa transforma cartela in microsim? Tin sa mentionez ca am Vodafone, Lidl, Cosmote, Orange si mai multe magazine de electronice.

Răspuns Câştigător
| Pătrunjăl a răspuns:

Eu am mers cu cartela la Orange si mi-au facut-o microsim(a costat cam 10 lei).Pe ecran am folie din fabrica.Cat despre husa, nu stiu ce sa zic.
Oricum, sper ca te-am ajutat.