| maryannblog a întrebat:

Cum pot primi pe telefon actualizarile de pe Facebook de pe un anumit grup?(Funda pentru un un raspuns complet, detaliat)kiss

4 răspunsuri:
| ionut258 a răspuns:

Daca vrei sa primesti notificari pe telefon deschizi aplicatia de facebook dai pe butonul ala cu 3 bare(ca un =) dai pe Account>Account settings>Notifications si vezi daca gasesti acolo ce ai nevoie. Bafta.

| Adminul000 a răspuns:

Tu intri pe facebook de pe google sau ai facebook instalat pe telefon?

| Adminul000 a răspuns (pentru Adminul000):

Sper ca te-am ajutat cu ceva!

| maryannblog explică (pentru Adminul000):

Am instalat facebook-ul p telefon dar momentan nu am o extraoptiune cu internet, deci voiam sa primesc notificarile de pe grupul clasei pe telefon fara sa am neaparat net.