| iintunericul a întrebat:

cum sa imi fac telefonul mobil (Samsung galaxy young) sa mearga mai repede (sa nu se mai sacadare asa de mult?)
Mai ales la subway surfers decat timp ma straduiesc sa fac un record mare dar cand ajung la un anumit scor, asa de sacadat merge
Vorog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Ala nu e telefon sa jocu subway surfer. Are memorie ram mica nu poti face mare lucru eventual sa dezistalezi din aplicatiile nefolositoare si sa instalezi Clean MASTER sa iti curete memoria RAM.

| gmxromania78 a răspuns:

Telefonul este foarte slab pentru Subway Surfers. Incearca sa faci un ROOT, dar daca nu stii nu te baga, poti strica telefonul...