| alexsaxx2323 a întrebat:

Cum se scot bani de pe wowapp?
Ce modalitate este?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In primul rand trebuie sa inviti persoane, cat mai multe, care gen sa-si faca cont dupa tine. Apoi trebuie sa vorbiti cat mai mult. Poti sa ai o singura persoana dar cu care sa vorbesti aproape toata ziua iar pe restul sa le ai adaugate doar. Oricum, faci banuti destul de greu. Abia la 2000 de wowcoins poti deconta 20 de euro. Eu vorbeam in fiecare zi pe ea, adunat undeva la 5-6 ore si faceam sub 2 wowcoins pe zi si aveam 7-8 persoane adaugate.

| OnuOnulică a răspuns:

Uite aici un tutorial în care te învață tot ce trebuie să știi despre această aplicație:https://www.youtube.com/watch?v=FaHq6zseLfU

| poprazvanmarcel a răspuns:

Doar să îl folosești!