| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Daca am un telefon in stare buna, dar care s-a stricat (de ex ecran ars), exista magazine\variante sa il vand pe piese, si daca e pret mai mic? Daca da, astept propunerihappy
(daca sunt magazine in Timisoara, si mai bine)

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, il poti vinde pe Olx dar la preturi de nimic 50 lei ca daca ai ars ecranul ăla trebuie schimbat si costă mult, nu i ti va da nimeni pe el 200 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| 120bulevard a răspuns:

Ce poti sa vinzi din el e placa de baza, camerele si bateria, dar ma indoiesc ca ti le va cumpara cineva mai ales in Romania, e bun de aruncat la gunoi daca nu e functional.