| Cromwa a întrebat:

Dacă comand un telefon de la Vodafone, vine codat pe rețeaua Vodafone?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti lua cu dublu sim.

| JicaContra a răspuns:

Daca il iei la pret promotional... DA
in schimb, daca respecti contractul dupa ce expira, AI DREPTUL sa ceri sa ti-l decodeze

daca nu e la pret promotional si ti-l codeaza, poti sa faci scandal monstru la protectia consumatorului

| AlleXuSS a răspuns:

Salut din cate stiu doar la abonamente se dau/dadeau telefoane codate pe reteaua respectiva dar de cativa ani incoace telefoanele se dau la liber chiar daca este abonament daca vrei abonament intreaba-i pe cei de la Vodafone
Salutare