| Supremejordannike2004 a întrebat:

Dacă nu platesc abonamentul Youtube premium se întrerupe singur pana plătesc?

Răspuns Câştigător
| floreadan a răspuns:

Ei nu il anuleaza doar pentru ca nu ai tu bani pe card. Trebuie anulat manual. Altfel cu prima sansa in care bai valuta ii trag si se reinoieste.

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Defineste nu platesti. El o sa incearce sa tot traga bani de pe card pana reuseste.

| Wr3nch a răspuns:

Daca il anulezi da, treci inapoi la cel normal pana il reactivezi.

| Supremejordannike2004 explică (pentru Wr3nch):

Adica nu il anulează?

| Supremejordannike2004 explică (pentru floreadan):

Dacă nu il anulez, ei nu il anulează si isi iau banii când am pe card?

| Wr3nch a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Exact.

| floreadan a răspuns:

Trebuie sa-l anulezi tu, iar daca nu vei face acest lucru, vor continua sa-ti ia banii de pe card.

| Supremejordannike2004 explică (pentru floreadan):

Dacă numai miercuri imi baga banii numa atunci mi trage?