Întrebare recomandată | SamSon a întrebat:

dau funda! Spuneti-mi si mie, cum resping automat un apel telefonic? (precizez ca am Samsung star 3)

Răspuns Câştigător
| Mada96Madutza a răspuns:

Setari-> setari apel->redirectionare apel.Acum trebuie doar sa introduci numarul de telefon caruia doresti sa-i respingi apelul automat happy Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

3 răspunsuri:
| Kariman a răspuns:

Am si eu un Samsung star 3 intri la setari >apel>toate apelurile> respingere automata> apoi dai la creare si scrii nr care vrei sa fie respins sper ca ti-am fost de ajutor

Pai cand te suna cineva si vrei sa ii respingi apelul, stai pe meniu si o sa ii apara ceva Number Busy [Numar Ocupat] funda te rogpuppy dog eyes