| Drxx_Alex_2002_rrvD a întrebat:

De ce butonul power(on\off) de la telefon merge greu(adica cand apas pe el nu mi se deschide ecranul, trebuie sa apas de mai multe ori)? Apas de mai mult de 10 ori sa se deschida. A inceput sa ma doara si degetul.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Deschidere si inchiderea telefonului se face prin apasare indelungata pe buton, pana ce apare efectul (imagine pe ecran la pornire / ecran negru la oprire), dupa care se poate lasa.

| Drxx_Alex_2002_rrvD explică:

Nu cred ca ai inteles la ce ma refeream, Butonul nu merge, stiu si eu cum se deschide un telefon.