| DV7 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema cu P.C.-ul.Adica? Apas pe butonul de deschis, dar ecranul nu se deschide, si trebuie sa dau restart, restart...intelegeti! Stiti cumva de ce? Si cum sa-l fac sa se deschida din prima? Dau funda si voturi!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parerea mea: reinstaleaza windowsul. Daca nici asa nu merge du monitorul la reparat.

1 răspuns:
| beky_9757 a răspuns:

Nu e vb de monitor sau de reinstalat windowsul e doar sa schimbi mufa de la placa video separata sa o pui la aia integrata sau invers