| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu-mi apare numele retelei sus in stanga langa semnal( Am iphone 5-ios 10.2.1)? Cand am bagat prima data cartela in el a aratat numele retelei dar dupa un reset la datele din fabricatie nu a mai aratat! Care ar fi cauza? (tin sa mentionez ca merge cartela. nu are problema, pot suna, vorbi etc, doar ca nu apare numele retelei)! Ofer funda!

2 răspunsuri:
| cristinel375 a răspuns:

Am si eu Iphone si vreau sa-ti zic sa nu te sperii ca nu are absolut nici-o problema, asa face si al meu, apare din cand in cand niste numere, ceva 220-22 sau nu mai stiu cum.
Asa fac toate, este de la retea chestia asta, telefonul nu are nimic.

| Betty12345678 a răspuns:

Daca iti functioneaza cartele nu ai de ce sa iti faci griji.