| Doana_Danielconstantin_1999 a întrebat:

am o problema cu telefonul ( am bagat cartela in el le citeste numerele dar daca il sting si il aprind nu le mai citeste si de cateva zile nu le mai citeste deloc tin sa mentionez ca cartela are semnal si pot suna dar nu imi apar numele ) am facut o prostie care cred ca este vina mea si din cauza aia cred ca face figurile asta carteala mea era MTV am facut mutatie pe cosmote acum 5 ani si cand am luat telefonul imi trebuia micro si eu am taiato cu patentul nu am dus-o sa mi-a tatie cei de la telekom si mna poate din cauza aia nu o merge ) Soluti? Si stie cineva daca ma duc cu cartela la ei imi pot transfera toate numerele + optiunea si numarul meu pe alta cartela?

1 răspuns:
| DennisW a răspuns:

Nu are legatura cu faptul ca ai taiat-o atata timp cat a mers.
Da, la ei se pot transfera contactele si optiunile daca cartela poate fi citita.