| Dimonu a întrebat:

Am un iPhone 5s cu R-sim 10, iOS 9.1.
Problema este ca atunci când bag cartela cu e sim in el se activează, ia semnal, merge normal timp de 10 secunde apoi se repornește (apare marul) si ma pune sa il activez iarăși si tot așa, sa fie din cauza ca am iOS 9 iar r sim-ul sa nu poată sa stea activat?
Menționez ca pe mod avion sau fără cartela merge normal.

3 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Te-au ajuns blestemele proprietarului caruia i-a fost furat acest telefon.

| alexdanut6978 a răspuns:

Reseteaza telefonul la setrile din fabrica. Inainte incearca tu sa formatezi memoria interna si cardul. Succes.

| alexdanut6978 a răspuns:

Dar porneste telefonul fara SIM.