| roby1298 a întrebat:

de curand am cumparat o tableta Serioux S101TAB. Am descarcat un joc cu zombi, dupa o ora de jucat am iesit din joc, pe ecranul de start al tabletei au aparut doua linii punctate care nu dispar. Cum as putea scapa de ele? Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| TwixT a răspuns:

Daca tableta are garantie ai putea s`o duci la sediul de telefonie/electronice deunde ai luat`o si sa le zici ca ti-au aparut acele linii punctate, daca nu e in garantie o duci la reparat. unde duci telefonul la reparat acolo duci si tableta! Noroc!winking