| Miza a întrebat:

Am o tableta serioux s101tab si sunt enorm de nemultumita de ea si de agentia eMAG. Am achizitionat tableta prin septembrie, iar dupa o saptamana am spart-o din greseala. Dupa care am trimis-o la service,mi-au schimbat ecranul si ce a trebuit. Acum doua saptamani mi-a sosit. Totul mergea ok,pana azi dimineata cand am vrut sa o pornesc si nu se aprinde. Este incarcata,nu am scapat-o, nu are absolut nimic.(Garantia mi-au spus ca numai e valabila, iar dupa repararea tabletei mi-au dat garantie doar pe touch-screen.) Care-i poate fi iarasi cauza?straight face

1 răspuns:
| ICanSeeTheMusic a răspuns:

Protectia consumatorului! Daca cei de la eMAG ti-au oferit garantie la achizitionarea produsului si acum nu ti-o mai acorda, nu pot spune altceva, decat ca trebuie sa ti-o repare.winking