| Bodale_Ady_1997 a întrebat:

De curând am cumpărat un telefon nou un Samsung galaxy s5 neo mai exact și cam de o săptămână începe să facă bug-uri să se închidă aplicați când sunt în ele cum ar fi magazin play. Și se blocheaza ecranul când vreau să-l aprind sau când este aprins și sunt intrat pe Facebook de exemplu. Nu se întâmplă foarte des.
Apropo am modul economisire energie activat și antivirusul telefonului din start manager și am făcut și update-ul de săptămâna trecută.

Răspuns Câştigător
| YoLoOoOo a răspuns:

Ar fi ok sa ii dai resetare(sa revina la datele din fabrica) si sora mea are acelasi telefon si i-a dat resetare, acum ei ii merge bine, sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| Bodale_Ady_1997 explică:

Poate fi din cauza celor enumerate mai sus?