| BOne_Darius_1971 a întrebat:

De curand mi-am luat o tableta Serioux s101 TAB,si am scapat-o pe jos.Dar ecranul s-a spart doar inauntru si nu mai merge touch-screenul, in rest se vede imaginea tot.O mai pot repara sau trebuie sa cumpar alta? Am si garantie la ea.Va rog ajutati-ma dau funda.

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Garantia nu te ajuta ca e vina ta.Intreaba la service Serioux daca au display, cat costa si daca e convenabil o duci, daca nu..alta.

1 răspuns:
| Rebeca21121 a răspuns:

Du-te cu ea la magazinul de unde ai luat-o, eu cred ca o mai poti repara, dar nu sunt specialista.