| CodrinValentin a întrebat:

De curand mi-am schimbat telefonul ( Huawei Vodafone 858 ) si nu stiu cum functioneaza USB-ul cand bag usb-ul imi apar 2 chesti in my computer : Mobile Partner (H) si Removable isk (I) cand intru in Mobile P. nu gasesc nimic legat de melodiile care le am pe tel, cand dau pe Removable imi zice " Please insert removable disk." Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| HyenaV2 a răspuns:

Atunci cand conectezi telefonul ar trebui sa iti apara la notificari ceva... (AR TREBUI) si apesi acolo si alegi o varianta si merge