| Serban_Luca_1999 a întrebat:

de la un timp am o problema cu un p9 lite, la unele videoclipuri de pe Youtube nu mi le arata in 1080p si doar 720p, ce trebuie sa fac ca sa mi le arate din nou in 1080p?

4 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Nu e de la telefon.

| Nume2 a răspuns:

Cat timp poti viziona alte videoclipuri 1080p pe YouTube, stii ca nu e de la telefon. Sau daca nu: https://www.youtube.com/watch?v=kH9pdBANlXk

| iulianolaru99 a răspuns:

Ne e de la telefon.Cu atat au fost incarcate videoclipurile pe you tube.

| tudorykul a răspuns:

Cel mai probabil respectivele videoclipuri nu au fost incarcate 1080p; sau nu ai destul de mult internet pentru a vizualiza 1080p. Cam astea ar fi principalele motive.