| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Youtube pe Android. De acum cateva zile nu mai pot sa vad videoclipurile in 1080p ci doar in 720p sau mai putin. Care ar putea fi problema? Multumesc + funda!

Răspuns Câştigător
| Hexus96 a răspuns:

Dacă videoclipurile respective au fost încărcate la calitate superioara, atunci încearcă asta :
Actualizare Android Sistem Web
Actualizare YouTube.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

YouTube nu mai permite să descarci la rezoluție mai mare decât cea a telefonului. Dacă ecranul tău e de 720, așa rămâne. Oricum nu e nici o diferență dacă acesta e cazul.

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Dai dezinstalare la actualizarea Youtube...

| Hallucin0gen a răspuns:

Buna! Calitatea la care poti vedea videoclipurile depinde si de cum au fost puse, daca un video a fost incarcat la o calitate slaba sau asa a fost filmat, nu ai cum sa il vezi la o calitate buna

| anonim_4396 explică (pentru Hallucin0gen):

Zice bine baiatu'! Da-i funda! Nu are rost sa vina 3 mii de oameni sa repete acelasi lucru.