| GaBY280 a întrebat:

De o sapt. mi-am cumparat un telefon cu windows 8. Si as vrea sa stiu daca trebuie sa am o consola xbox ca sa joc jocurile xbox de pe windows phone

Răspuns Câştigător
| Anonym985544 a răspuns:

Nu ai nevoie, de aia au jocurile Xbox pe ele (nu toate) pentru ca iti dau Achivementuri. Daca ai un cont de Xbox (in caz ca ai consola) te conenctezi cu contul respectiv iar punctele de la Achivementurile care le faci pe tel iti dau puncte pe contul tau principal. Funda?

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Nu, de unde ai scos-o?