| alexandruFCP a întrebat:

de unde si cum pot descaraca flash player pentru un windoews phone 7.5?

3 răspunsuri:
| Mihayy96 a răspuns:

Poti lua flash player de pe AppStore de la smartphone-ul tau sau scrii pe google de pe smartphone Adobe flash player si te va duce pe site-ul alora de la Adobe si ei iti vor da automat o versiune speciala pentru telefoane. Sper ca ti-am fost de ajutor

| alexandruFCP explică (pentru Mihayy96):

Pe marketplace l-am cautat si nu e, iar cand am cautat pe google, dupa ce am dat pe butonul de download imi aparea o eroare, cum ca nu suporta telefonul, dar asa imi face la tot ce downloadez de pe internet...

| Mihayy96 a răspuns (pentru alexandruFCP):

Nu stiu ce sa zic... nici eu nu-l am ca am incercat mai de mult sa-l iau si tot la fel imi zicea, chestia asta e mai mult ca sigur din cauza placii video a telefonului (am un Samsung s advance mali400)