| allstarwatch a întrebat:

deci, de curand mi-am luat un Nokia 2730 classic si de la un timp nu mai merge camera, scrie,, aparat foto in asteptare" deci ce ar putea sa fie? i s-a intamplat cuiva? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu pateam un lucru din asta...cand intram la mesaje spunea mesaje in asteptare si nu mai puteam nici sa dau si nici sa primesc mesaje.Era virusat telefonul si l-am dus la un centru, tipul de acolo a bagat un cod si i-a dat o resetare din fabrica si si-a revenit complet.
Acum nu stiu sigur ce ar putea sa fie la tine, dar daca problema persista, du-te undeva sa ti-l repare.